Dropshipping Eğitimi için pasifgeliriyigelir.com 'u mutlaka ziyaret ediniz. Soru eklemeden ÖNCE LÜTFEN ARAMA YAPINIZ!.

Paypal Hesabı - Shopify Ödeme Yöntemi

0 oy
405 gösterim
26 Kasım 2017 Satış ve Satış Sonrası kategorisinde Nihat Öz Usta (0 puan) sordu
Merhaba;

Ben Shopifyi Türkiye'den kendi adıma açtım. Fakat arkadaşımla birlikte ortak kullanmaktayız. Arkadaşım Kıbrıs'da yaşıyor. Kendisine Personel hesabı açtım ve bu şekilde ortak olarak kullanmaktayız.
Sorum Şu;
Türkiye'de Paypal kapalı olduğundan dolayı ve Kıbrısta Paypal hala aktif olduğundan dolayı, arkadaşımın Paypal hesabını Shopify'e bağladığımızda ödemelerde yada hesabımızın kapanmasıyla alakalı bir sorun olur mu?

Çünkü Shopify hesabı benim adıma, Paypal hesabı ise arkadaşımın adına. Bu güvenlik açısından her hangi bir sorun oluşturur mu?

Not: Bu arada Shopify'in destek bölümünden canlı destek aldım ve bu konuyu orada açıkladım. Bana herhangi bir sorun olmayacağımı ve bu şekilde kullanabileceğimi söylediler. Fakat ingilizce bilmediğimden ve karşı tarıfında Türkçe bilmemesinden dolayı iki taraflı transtle yi kullanarak anlaştık. Ama malum Transetlenin çevirileri pekte iyi değil. Bundan dolayı Soruma birde burdan yanıt aramak istedim. Başına böyle bir durum gelen arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden zamanınızı ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim..

2 Cevap

0 oy
26 Kasım 2017 Zorro (311 puan) cevapladı
12 Aralık 2017 Zorro seçti
 
En İyi Cevap
İyi günler, Kıbrıstaki arkadaşınız muhtemelen ingilizce biliyordur ama sorun olmayacaktır. Olur da bu sebepten kapanırsa çok bir şey kaybetmezsiniz mail atarsınız tekrar açarlar.
0 oy
12 Mayıs murat cakular (0 puan) cevapladı
merhaba,

aslında benimki cevap değil soru : ) ben de siteme PayPal checkout express I kurmak istiyorum. Ancak şirket hesabı istiyor. Bir sorum olacak. Kıbrıstaki arkadaşınızın PayPal şirket hesabı mı vardı ? yoksa bireysel PayPal hesabını mı bağladınız ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar..
Hoş geldiniz, dropshipping ile ilgili sorularınızın
pasifgeliriyigelir.com üyelerince cevaplanması için burada sorular sorabilirsiniz.

3,005 soru

4,149 cevap

47 yorum

2,985 üye

...